A fejlesztőcsapat

Kunena
A Kunena® Fórum egy nyílt forráskódú projekt ami megköveteli az elhivatottságot és a személyes idő feláldozását a fejlesztőktől. Ennek a verziónak a létrejöttét a következő fejlesztők tették lehetővé:
A Kunena csapat szeretne köszönetet mondani a közösségnek a segítségükért és támogatásukért. Továbbá nagyra értékeljük azok kemény munkáját akik a Kunenát számos nyelvre lefordították. Ezen túlmenően köszönetet szeretnénk mondani azoknak a tagoknak a www.kunena.org-on, akik a múltban és jelenben hozzájárultak és segítettek a stabilabb, és hibamentes verzió létrejöttében.
Vissza a fórumhoz klikk ide
Szerzői jog © 2008 - 2015 Kunena, Licenc: GNU GPL
Oldalmegjelenítési idő: 0.012 másodperc