Délegyháza

Önkormányzat

Üdvözöllek Délegyháza fórumán!

Árulj el néhány érdekességet magadról, mutatkozz be a fórum többi tagja előtt.
Minden régi és új tagunknak jó fórumozást kívánunk!

Téma: Arzénes vizet kapunk a vízvezetékből?

Válasz: Arzénes vizet kapunk a vízvezetékből? 2013 márc. 15 22:22 #905

  • czipriota
  • czipriota profilkép
  • TÁVOL
  • Kezdő Fórumozó
  • Hozzászólások: 25
  • Karma: 2
Kedves K.Ati!
Hogy mi való ide vagy sem az egyéni elbírálás,mint minden más fórumban
És nyilván mindenki böngészi a topikat,hogy az őt érdeklőre reagáljon.Vagy kritikusan vagy elismerően.
És ami önnek fröcsögés az másnak érdekes fontos probléma.
Az ivóvíz nyilván mindenkinek érdeke. És sajnos csak azoknak nem akinek a feladata lenne a szolgáltatást biztosítani nem is csekély ellenszolgáltatásért.
Persze tiszteletben tartva az ön véleményét a fórumon közöltekkel.
De feltételezem nem objektív véleménye, hanem a nagyon kis csókosok táborába tartozik,még talán szorgos látogatója ön is a Nádtetős becsületsűlyesztőnek?
De ha mégsem fogyassza egészséggel az ivóvíznek nem mondható löttyöt.
Téma zárolva.

Válasz: Arzénes vizet kapunk a vízvezetékből? 2013 márc. 15 20:28 #904

  • Béla
  • Béla profilkép
Tisztelt K.Ati!

Most mi sem a topik konkrét tartalmát vitatjuk meg..., holott talán azt kellene..
Nem tisztem eldönteni mi való erre az oldalra és mi nem.
Ergo zajlik a fröcsögés pro és kontra
Ez egy interaktív fórum ha nem tévedek, hol a résztvevők kifejthetik gondolataikat, álláspontjukat.. Már akinek van és aki fel is vállalja.
Jómagam sem értek egyet minden bejegyzéssel ami fel kerül..
De..
Más a egyet nem értés és más a cenzúra...
Akinek nem stílusa a "fröcsögés" ( bár egy közösség dolgai, problémái, és az azokkal történő törődést nem nevezném feltétlen "fröcsögésnek) nos, akinek nem stílusa az ne "fröcsögjön" ..
Meg aztán végtelen a világháló.
Senki nem kényszer hatására látogatja a délegyháza település fórum rovatát..
Példának okáért sosem nézem a kereskedelmi televíziók " híradásait"
Választok helyette mást, nekem jobban tetszőt.

No de ne "fröcsögjünk" tovább...


Ezért hát én továbbra is azt állítom, hogy messze nem ivóvíz minőségű lötty dől a csapból, amit kinyitok..

Tisztelettel: Kulcsár László
Téma zárolva.

Válasz: Arzénes vizet kapunk a vízvezetékből? 2013 márc. 15 07:38 #903

  • K.Ati
  • K.Ati profilkép
Kedves Béla!

Úgy ahogy Ön, én is láttam mindkét bejegyzést. Azoknak valóban itt lenne a helyük?
Szerintem nem. Így is van itt elég fröcsögés pro és kontra.
Téma zárolva.

Válasz: Arzénes vizet kapunk a vízvezetékből? 2013 márc. 15 07:22 #902

  • Béla
  • Béla profilkép
Tombol a demokrácia..
Vagy tombola demokrácia?


Utolsó szerkesztés: 2013 márc. 15 07:39 Írta: Béla.
Téma zárolva.

Válasz: Arzénes vizet kapunk a vízvezetékből? 2013 márc. 14 10:09 #900

  • Béla
  • Béla profilkép
Kedves czipriota!

Látom megkapta a minden igényt kielégítő választ... :blink:
Téma zárolva.

Válasz: Arzénes vizet kapunk a vízvezetékből? 2013 márc. 12 20:42 #898

  • Béla
  • Béla profilkép
Érdekes...
Majd három hónapja kókusztejhez hasonlatos a vezetékes víznek aposztrofált valami, ami a lakásomban elhagyja a csaptelepet..
S bár napi rendszerességgel kérdik tőlem, miért ilyen a víz és rengetegen adnak hangot felháborodásuknak..
Mégsem emel szót nyilvánosan az ügyben senki..
Érdekes egy közösség ez..
Szociológiai értelemben, legalábbis.

Szóval... érdekes... Ez is..


Utolsó szerkesztés: 2013 márc. 12 20:53 Írta: Béla.
Téma zárolva.

Válasz: Arzénes vizet kapunk a vízvezetékből? 2013 márc. 08 08:41 #890

  • czipriota
  • czipriota profilkép
  • TÁVOL
  • Kezdő Fórumozó
  • Hozzászólások: 25
  • Karma: 2
Tisztelt Révai út.
Értékelem az erőfeszítéseit hogy régi fórumozóként még reménykedik érdemi válaszokban.
Ez bizakodásra ösztönöz hogy ne adjuk fel a reményt,hogy ez a fórum betölti célját.
Igaz kényszer hatására nyitották meg és akik kényes kérdéseket tesznek fel letiltották őket.
Várjuk a kérdésére a polgármester úr érdemi válaszát mivel ez közérdekű kérdés volt.
Téma zárolva.

Válasz: Arzénes vizet kapunk a vízvezetékből? 2013 márc. 08 08:14 #889

  • Stratos
  • Stratos profilkép
  • TÁVOL
  • Vérprofi Fórumozó
  • Hozzászólások: 165
  • Köszönetek: 40
  • Karma: 24
Tisztelt Polgármester Úr!

A fülbe súgott igazságok felett eljárt az idő.

Én a nyilvánosság híve vagyok, hiszen az a demokrácia egyik alapja. Úgy tudom Ön is demokratának tartja magát, ezért tisztelettel arra kérem, hogy a lent vélelmezett tévedéseimet korrigálandó a csatornaberuházás -kétszeres díjakra magyarázatot adó -délegyházi specialitásait jelen fórum keretében pár mondatban fejtse ki.

Ismételt burkolt gyüttmentezésétől ("azt sem tudta hol van Kicsi Délegy") kérem kíméljen meg a jövőben.

Köszönettel
Révai Csaba
Téma zárolva.

Válasz: Arzénes vizet kapunk a vízvezetékből? 2013 márc. 06 20:36 #883

  • Rieblantal
  • Rieblantal profilkép
  • TÁVOL
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 174
  • Köszönetek: 8
  • Karma: -61
Tisztelt Révai Úr!

Ön olyan dolgokról mond határozott véleményt, amelyekről halvány fogalma sincs, sőt lehet, hogy a kilencvenes évek közepén-végén azt sem tudta hol van Kicsi Délegy. Ehhez képest nyilatkozata önbizalomtól duzzad, amely nem biztos, hogy helyes magatartás. Megjegyzem ez nem az első eset. Ha érdekli a csatornaberuházás igaz története, annak Délegyházát érintő specialitásai, úgy azt szívesen elmondom Önnek.

Üdvözlettel: Dr. Riebl Antal polgármester

Apropó. Én jogász vagyok, sőt szakvizsgázottként ügyvéd is voltam. Ezért jól tudom, hogy minden szerződést meg lehet támadni. Nem ennek belátásához kell jogi végzettség. Jogi végzettség ahhoz kell, hogy melyik szerződést lehet eredményre vezetően megtámadni. A koncessziós szerződés álláspontom szerint nem ilyen.

Ha érdekli az előző ilyen tárgyú per menete és annak az önkormányzatok számára csúfos vereségével és súlyos anyagi veszteséggel járó következménye, úgy e történetről is beszélek Önnek.

Üdvözlettel: Dr. Riebl Antal
Utolsó szerkesztés: 2013 márc. 06 20:37 Írta: Rieblantal.
Téma zárolva.

Válasz: Arzénes vizet kapunk a vízvezetékből? 2013 márc. 06 20:35 #882

  • gyuri12
  • gyuri12 profilkép
NEM AKARÁSNAK NYÖGÉS A VÉGE!!!!!
Téma zárolva.

Válasz: Arzénes vizet kapunk a vízvezetékből? 2013 márc. 06 19:45 #876

  • Stratos
  • Stratos profilkép
  • TÁVOL
  • Vérprofi Fórumozó
  • Hozzászólások: 165
  • Köszönetek: 40
  • Karma: 24
Tisztelt Polgármester Úr!

Tudja két havonta amikor a vízdíjas felüti a fejét nálunk, bennem minden alkalommal felmegy a pumpa, ugyanis kb 30 Ft-ból lehet kiemelni a földből 1m3 kút vizet.

A koncessziós szerződést nem az Ön elődje Gróf Bethlen Istvánné írta alá 28 évre, hanem a Bujáki féle csapat amelynek Ön jeles és fontos tagja volt. A Grófné az Önök által aláírt szerződés minimálisan pozitív irányban történő módosítását írta alá, mint azt bizonyára Ön is tudja.

Ön jogász ember, jól tudja, hogy minden szerződést meg lehet támadni és van is miért megtámadni, csak akarni kell.

Addig is fizessük a dupla árat a NEM IVÓVÍZ katagóriás valamiért.

Az ivóvíz napokban induló póbaüzemének természetesen örülök, és örülök annak is ,hogy végre az iskolában kihelyezésre került egy palackos víz automata, melyet a gyermekeink is használhatnak.

Üdvözlettel
Révai Csaba
Téma zárolva.

Válasz: Arzénes vizet kapunk a vízvezetékből? 2013 márc. 06 18:00 #868

  • Rieblantal
  • Rieblantal profilkép
  • TÁVOL
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 174
  • Köszönetek: 8
  • Karma: -61
Tisztelt Stratos!

Mint azt bizonyára Ön is tudja az utolsó Koncessziós Szerződés módosítását elődöm írta alá, a jelenlegi délegyházi Testületnek csupán arra van módja, hogy kötelező jelleggel alkalmazza ezeket az árakat.

Bár korábban már megtettem, most ismételten felhívom szíves figyelmét arra, hogy a koncessziós szerződés megszüntetésén dolgozunk éppen most, mert Önnel együtt én sem tartom elfogadhatónak a jelenlegi árakat.

A szóbanforgó koncessziós szerződés újbóli módosítása/megszüntetése egyébként a gazdasági programunkban szerepelt, s ennek megvalósulása kézzelfogható közelségbe került. Remélem Ön is velem együtt örül ezen új fejleménynek. Arról már nem is beszélek, hogy rövidesen központilag - s nem helyileg - szabályozzák a víz- és csatorna díjait.

Az ivóvízminőség javító munkák is célegyenesbe kerültek, a napokban indul a próbaüzem. Éppen ma voltam egy ilyen tárgyú konferencián, s büszkén jelenthetem, hogy mi az elsők között járunk országos viszonylatban is az arzénmentesítéssel összefüggő feladatok teljeskörű rendezésében.

Köszönöm beírását és bízom abban, hogy válaszom eloszlatja aggodalmait és kételyeit.

Üdvözlettel: Dr. Riebl Antal polgármester
Utolsó szerkesztés: 2013 márc. 06 18:01 Írta: Rieblantal.
Téma zárolva.

Válasz: Arzénes vizet kapunk a vízvezetékből? 2013 márc. 06 14:57 #866

  • Stratos
  • Stratos profilkép
  • TÁVOL
  • Vérprofi Fórumozó
  • Hozzászólások: 165
  • Köszönetek: 40
  • Karma: 24
Tisztelt Polgármester Úr!

Ajánlom figyelmébe az alábbi összehasonlító táblázatot a DTV árairól, igaz van egy kis különbség, Esztergomban IVÓVIZET szolgáltatnak...


Tablazat.JPG


Delegy.JPG


Esztergom.JPG


Üdvözlettel
Révai Csaba
Téma zárolva.

Válasz: Arzénes vizet kapunk a vízvezetékből? 2013 febr. 25 20:04 #851

  • Zoli99
  • Zoli99 profilkép
  • TÁVOL
  • Kezdő Fórumozó
  • Hozzászólások: 20
  • Köszönetek: 1
  • Karma: 4
Ma esti tapasztalat: olyan hihetetlenül büdös klór vagy nem tudom milyen fertőtlenítő szaga van a víznek, hogy nem lehet megfürdeni sem benne, semmilyen tusfürdő nem nyomja el a szagát.
Undorító, hogy ezért fizetünk sok pénzt.
Téma zárolva.

Válasz: Arzénes vizet kapunk a vízvezetékből? 2013 febr. 22 16:55 #850

  • gyuri12
  • gyuri12 profilkép
Tisztelt Stratos!
Minden féle képpen rakass be egy VÍZSZŰRŐT mielött tönkre menne a cirkód!!
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.574 másodperc

SJ Sticky Any Module

Széchenyi Terv Plusz logó

Keresés

Bejelentkezés

A regisztrációval Ön elfogadja a regisztrált felhasználókra vonatkozó szabályokat, melyet a Fórum oldal, Szabályzat fülre klikkelve olvashat el.

Közadattár

ISO 14001

Környezetvédelem

Délegyháza környezetvédelmi programja

Copyright © 2013. All Rights Reserved.