Tájékoztatás

Tisztelt Lakosság!

 

A Majosi úti átjáróval kapcsolatban – a lakossági bejelentések alapján – Önkormányzatunk megkereste a Beruházót.

 

Eljárásunk nyomán a Beruházó ígéretet tett arra, hogy

-         haladéktalanul megnyitja a Csóka-tanyai vasúti átjárót;

-         a Majosi úti átjárónál – amint arra műszakilag lehetőség lesz – félpályás átjárást biztosítanak.

Egyebekben értesítjük Önöket, hogy közterület-felügyelőnk jelezte azt, hogy a Kölcsey utcát a vasúti munkálatok okán lezárták, s így gyakorlatilag zsákutca lett. A Kölcsey utcai lakosok a Némedi út felől tudják megközelíteni ingatlanjaikat.

 

Tájékoztatjuk Tisztelt Lakosainkat, hogy Önkormányzatunk felkérte a Beruházót, hogy a továbbiakban megfelelő időpontban szolgáltasson információkat az  általa végzett munkálatok lakosainkat érintő eseményeiről.

 

Önkormányzatunk a Beruházó nevében is lakosaink szíves türelmét kéri.

 

 

Tisztelettel: dr. Riebl Antal polgármester