Tájékoztatás

Tisztelt Lakosság!

 

 

A DTkH Nonprofit Kft. 2024. november 5-én megkereste Önkormányzatunkat és az alábbiak miatt kérte közreműködésünket:

Alvállalkozójuk jelzése szerint sok helyen, többek között a Rigó utcában is, folyamatosan problémába ütköznek a hulladékbegyűjtését illetően.

Sajnos az úttest mindkét oldalán parkolnak autók, melyek miatt a járat nem tud biztonságosan végig haladni az utcában és ezáltal a hulladék begyűjtése csak részben valósul meg.

Abban kérjük segítségüket, hogy legyenek szívesesek a hulladékbegyűjtés napján az autójukkal az ingatlanon belül parkolni, vagy a közterületen oly módon, hogy a továbbiakban a hulladékbegyűjtést végző teherautó zavartalanul, akadályok nélkül végre tudja hajtani a hulladékgyűjtést.

 

Segítő együttműködésüket megköszönve!

 

Tisztelettel:

Délegyháza Község Önkormányzata