Szűrő
  • Felhívás

Felhívjuk a tisztelt délegyházi lakosság figyelmét, hogy a dunavarsányi Vízmű területén (Dunavarsány, Vörösmarty utca) végzett vízépítési munkálatok miatt

2024. január 23-án

8:00-11:00 óra között

a településen nyomásingadozás várható!

Projekt megnevezése: Dunavarsány, Naprózsa lakópark víziközmű kapacitás fejlesztése

Hatósági engedély száma: 35100/5125/2023

………………………………………….

A kellemetlenségért elnézésüket kérjük!

Hydro-Agro-Bau Kft.

• Tájékoztatás

Tisztelt Érintettek!

Délegyháza Község Önkormányzata tájékoztatja Önöket, hogy a 2023. november 25-én 14 órától megrendezésre kerülő Idősek Napja technikai problémák miatt a Hunyadi János Általános Iskola tornatermében lesz megtartva.

Várjuk Önöket szeretettel,
    Dr. Riebl Antal

polgármester

• Tájékoztatás

Rózsaharmat Nonprofit Kft. álláshirdet: kisgyermekgondozók-nevelők, dajkák, konyhai segítők, gyyógypedagógus, gyógypedagógus asszisztens, konduktor, korai fejlesztő munkakörök betöltésére a Délegyházán épülő 56 + 12 SNI férőhelyes emeletes bölcsődébe (Rákóczi u. és Gizella u. között)

Munkakezdés: Működési engedély megszerzésétől (előre láthatólag 2024. febr.-márc.)

Jelentkezés szakmai vezetőnél önéletrajz elküldésével: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Állásinterjúk várható napja: 2023. november 15.