Szűrő

HIRDETMÉNY

IGAZGATÁSI SZÜNET ELRENDELÉSÉRŐL

Ezúton értesítjük a Tisztelt Lakosságot, hogy a Délegyházi Polgármesteri Hivatal

2019. december 23. napjától 2019. december 31. napjáig

igazgatási szünetet tart.

Az igazgatási szünet időtartama alatt a Polgármesteri Hivatal zárva tart.

Az igazgatási szünet időtartama alatt kizárólag a halálesetek anyakönyvezése történik, mely esetben a 06-30-692-1075 ügyeleti telefonszámot hívhatják.

dr. Molnár Zsuzsanna

jegyző

Tájékoztatjuk a Tisztelt Ügyfeleket, hogy

2019. december 13-án (péntek) és 2019. december 14-én (szombat) a

Délegyházi Polgármesteri Hivatal

Zárva tart

Tájékoztatjuk a Tisztelt Ügyfeleket, hogy

2019. december 07-én (szombat) a

Délegyházi Polgármesteri Hivatal

Zárva tart

• Szúnyoggyérítés Tájékoztatás

Tisztelet Lakosok!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a szúnyoggyérítési feladatokat Önkormányzatunk társulási formában tátja el és sajnos a közbeszerzési eljárás még nem zárult le, ezért késik az idei első gyérítés.

Az előzetes informácók szerint 2018. május végén már számíthatunk szúnyoggyérítésre településünkön.

Tisztelettel:

Délegyháza Község Önkormányzata