Pályázat közétkeztetésre

Délegyháza Község Önkormányzat

Polgármester

2337 Délegyháza, Árpád u. 8.

Telefon/fax: (24) 542-155, (24) 542-156, E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

Szám: 814-86/2011.

Tárgy: Pályázati felhívás közétkeztetésre a Napsugár

Előadó: dr. Czapek/Beke

Óvoda felújításának idejére

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

Közétkeztetésre a Napsugár Óvoda felújításának idejére

Délegyháza Község Önkormányzat 2011. július 26. napján megtartott Képviselő-testületi ülésén arról határozott, hogy a várhatóan szeptember elejétől december közepéig tartó Napsugár Óvoda felújítása idejére a közétkeztetés megoldására pályázatot ír ki.

1. A pályázat tárgya:

Délegyháza területén a napi egyszeri közétkeztetés (ebéd) megoldása a Napsugár Óvoda felújítása idejére, várhatóan 2011. szeptember 1. napjától 2011. december 15. napjáig tartó időszakra munkanapokon.

1. Az ajánlatkérő adatai:

Ajánlatkérő neve:                                                     Délegyháza Község Önkormányzata

Ajánlatkérő címe:                                                     2337 Délegyháza, Árpád u. 8.

Ajánlatkérő telefon/fax száma                           tel.:06-24/542-155, fax.: 06-24/542-156

Ajánlatkérő e-mail címe:                                        Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

1. A pályázat tárgyát képező szolgáltatás adatai:

Közétkeztetés nyújtásának várható időtartama:

2011. szeptember 1. – 2011. december 15. (munkanapokon)

A felújítás ideje alatt ellátandó személyek száma hozzávetőlegesen:

Szeptember hónap

Október hónap

November hónap

December hónap 15-ig

201 fő

Az ellátandó személyek pontos számát a Napsugár Óvoda élelmezés-vezetője naponta megküldi a nyertes pályázónak.

Minőségi és mennyiségi előírásokat a gyermekek étkeztetésére vonatkozó irányadó jogszabályok tartalmazzák.

1. A pályázat formai és tartalmi követelményei:

A benyújtandó pályázati anyagoknak formai megkötései nincsenek.

Tartalmazniuk kell:

• az ajánlattevő nevét, címét, egyéb elérhetőségeit (telefon, fax, e-mail cím stb.),
  • cég esetén a cégkivonat hiteles másolatát, a cég képviseletére jogosult nevét, elérhetőségét, képviseleti jogát igazoló okiratot,
  • az illetékes adóhatóság nyilatkozatát arról, hogy az ajánlattevőnek nincs az adóhatóság felé fennálló – 30 napon belüli és azt meghaladó – adótartozása (nullás adóigazolás), vagy a pályázó nyilatkozata arról, hogy pozitív adóslistán szerepel,
  • ajánlattevő nyilatkozata arról, hogy vállalja jelen pályázati kiírásban foglalt feltételeket,
  • a pályázat tárgyát képező szolgáltatás ellátására vonatkozó költségvetési tervet
  • a szolgáltatások ellenértékét ellátási kategóriánként.
  • A pályázat benyújtása:

Az ajánlatokat zárt borítékban, cégszerű aláírással ellátva írásban postai úton vagy személyesen kell benyújtani Délegyháza Község Önkormányzat 2337 Délegyháza, Árpád u. 8. címére. A borítékon kérjük feltüntetni jelen pályázati felhívás iktatási számát (4565/2011.), valamint a következőket: „Pályázat: Közétkeztetés megoldása a Napsugár Óvoda felújítása idejére”

A pályázatok beérkezésének határideje: 2011. augusztus 10. (szerda) 16 óra

Hiánypótlásra minden pályázónak egy alkalommal van lehetősége.

Az ajánlattétel nyelve: magyar.

1. A pályázat bontása és elbírálása:

A beérkezett pályázatokat tartalmazó borítékokat kizárólag a Pénzügyi - Fejlesztési és Ügyrendi Bizottság bonthatja fel. A pályázatok bontására a Pénzügyi - Fejlesztési és Ügyrendi Bizottság benyújtást követő soron következő ülésén kerül sor. A bontás követően a Pénzügyi - Fejlesztési és Ügyrendi Bizottság szakértő bevonásával javaslatot tesz a Képviselő – testület felé, a pályázatokkal kapcsolatos eljárást lezáró döntést – a bizottság által javasolt ajánlattevő jelenlétében, tárgyalás útján - Délegyháza Község Önkormányzat Képviselő – testülete hozza meg a bizottsági ülést követő ülésén. Délegyháza Község Önkormányzat Képviselő - testülete az összességében legkedvezőbb ajánlatot adó pályázóval köt megállapodást.

Előnyt élvez az a pályázó

• aki lehetőséget biztosít arra, hogy a napi menüt a Napsugár Óvoda élelmezés-vezetője határozza meg.

Természetesen a fenti, előnyösebb elbírálásban részesülő szolgáltatásoktól eltérő pályamunkák sem kerülnek azonnali elutasításra.

Az elbírálás eredményéről minden pályázónak külön értesítést küldünk.

Délegyháza Község Önkormányzata fenntartja magának a jogot, hogy a pályázatot – az eljárás bármely szakaszában – indokolás nélkül eredménytelennek nyilvánítsa.

A pályázattal, valamint a pályázat tárgyát képező szolgáltatással kapcsolatos további felvilágosítás kérhető:

Beke Vanda

ügykezelő-pályázat koordinátor

tel: 06-24/542-155

Délegyháza, 2011. július 28.

dr. Riebl Antal

Polgármester