Pályázati felhívás

Ráckeve Város Önkormányzatának Képviselő-testülete,

pályázatot hirdet az önkormányzati tulajdonú, ráckevei székhelyű „KÖR TV Ráckeve”

Körzeti Televízió Nonprofit Kft.

ügyvezető /vezető tisztségviselő/ állásának betöltésére megbízásos jogviszony keretében

Pályázati Felhívás

Ráckeve Város Önkormányzatának Képviselő-testülete,

Körzeti Televízió Nonprofit Kft.

A vezetői megbízás időtartama: határozott idő: 2011. augusztus 1. napjától 2016. június 30. napjáig.

Ellátandó tevékenységi körök:

• a társaság szakmai, illetve gazdasági munkájának irányítása
  • a társaság a hatályos jogszabályoknak, a korábbi testületi határozatoknak megfelelő gazdaságos és hatékony működtetése
  • a társaság képviselete harmadik személlyel szemben
  • a társaság alkalmazott/ai/ tekintetében a munkáltatói jogok gyakorlása.

A társaság főbb tevékenysége:

film- videó-és televízió műsor gyártása; film,- videó-és televízió-program terjesztése; hangfelvétel készítése, kiadása; televízió-műsor összeállítása, szolgáltatása; rádióműsor-szolgáltatás; médiareklám; egyéb sokszorosítás

Pályázati feltételek:

• legalább középfokú végzettség,
  • magyar állampolgárság
  • cselekvőképesség
  • büntetlen előélet

Pályázati elbírálásánál előnyt jelent:

• televízió működtetésében, vagy televíziós műsorkészítésben szerzett legalább 2 éves szakmai gyakorlat, vagy vezetői gyakorlat

(JKB: felsőfokú média - kommunikációs szakirányú- végzettség)

A pályázat részeként benyújtandó iratok:

• részletes, fényképes szakmai önéletrajz
  • helyzetelemzésen alapuló szakmai vezetői program, mely terjedjen ki Ráckeve vezető térségi szerepének növelésére
  • 3 évre szóló üzleti tervet
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • iskolai végzettséget igazoló okiratok másolata
  • a megbízási díj igény
  • nyilatkozat, melyben pályázó hozzájárul ahhoz, hogy a pályázat elbírálásában résztvevők a pályázati anyagot megismerhessék
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázat képviselő-testületi ülés keretében történő elbírálása során kéri-e zárt ülés tartását
  • nyilatkozat a 2006. évi IV. tv./Gt/ 23.§-ában és a 1997. évi CLVI. tv-ben előírt kizáró feltételekre ( összeférhetetlenségre) vonatkozóan.

A pályázat kiírója fenntartja a jogot, hogy a pályázati eljárást eredménytelennek nyilvánítsa.

A felhívásnak meg nem felelő pályázatot a kiíró érvénytelennek tekinti és azt nem vonja elbírálás alá.

A pályázat benyújtásának határideje: 2011. június 30.

Elbírálás: a képviselő-testület 2011. júliusában tartandó rendkívüli testületi ülésen.

A pályázatot 2011. június 30. napjáig zárt borítékban Ráckeve Város Polgármesteréhez (2300 Ráckeve, Szent István tér 4.) címezve „Pályázat a Kör Tv Ráckeve Kft. ügyvezetői munkaköre” jeligével ellátva kell benyújtani.

A pályázati kiírás közzétételének helye:

• Ráckeve Város honlapja
  • Ráckevei Újság
  • Kör Tv
  • MUOSZ
  • Mozgó KÉP Alapítvány
  • Környező önkormányzatok lapjai/ honlapok

A pályázattal kapcsolatban további felvilágosítást dr. Kereszturi Zita jegyzői kabinetvezető nyújt.

Tel: 06-24/523-331