Délegyháza

Önkormányzat

Gázszünet

GÁZSZÜNET Délegyházán

 

Ezúton értesítjük Önöket, hogy MAGÁZ Magyar Gázszolgáltató Kft. tájékoztatása alapján 2011. június 20-án de. 8-12 óráig a gázszolgáltatás a MOL Földgázszállító Zrt. gázvezetés kiváltási, karbantartási munkálatai miatt szünetel.

 

A GÁZSZÜNET MEGKEZDÉSE ELőTT MAGÁZ Magyar Gázszolgáltató Kft. KÉRI ÖNÖKET, HOGY SZÍVESKEDJENEK A GÁZVETETÉKBE ÉPÍTETT FOGYASZTÓI FőELZÁRÓT ÉS A GÁZMÉRőNÉL FELSZERELT ELZÁRÓT ELZÁRT ÁLLAPOTBA FORDÍTANI!

 

Észrevételeivel, kérdéseivel forduljon az alábbi Címhez:

2100 Gödöllő, Szabó Pál út 28.

Tel: 06-28-545-515

 

 

Délegyháza Község Önkormányzata

Keresés

Bejelentkezés

A regisztrációval Ön elfogadja a regisztrált felhasználókra vonatkozó szabályokat, melyet a Fórum oldal, Szabályzat fülre klikkelve olvashat el.

ISO 14001

Környezetvédelem

Délegyháza környezetvédelmi programja

Copyright © 2013. All Rights Reserved.