A SZÚNYOGGYÉRÍTÉS VÉGLEGES IDŐPONTJA

Csepel-sziget és Környéke Többcélú Önkormányzati Társulás területén, az időjárási körülmények figyelembe vételével, valamint Társulás képviselőjével történt egyeztetés után a légi és földi imágógyérítés elvégzését a meghirdetett pótnapokon,

2011. augusztus 17-19.-én

javaslom elvégezni, a teljes, 2456,2 ha légi és 1400,1 ha földi területen.

Felvételezési jegyzőkönyveket a gyérítés elvégzése után, annak hatékonyságmérési eredményeivel együtt fogom csatolni.

Budapest, 2011. augusztus 9.

...........................................................................

Dr. Fekete Gábor

A szúnyoggyérítés elrendelése eredeti formában itt tölthető le