Értesítés gázszolgáltatás szüneteléséről

Magyar Gázszolgáltató Kft.
Gödöllői üzem
Gödöllő, Szabó Pál út 28.

F E L H Í V Á S

Tisztelt Gázfogyasztó!

Értesítjük, hogy a 2012. év 05. hó 23. napra hirdetett gázszünet elmarad, illetve azt 2012. év 06. hónap 11. nap 8.00 órától, 11. nap 16.00 óráig a MOL Földgázszállító Zrt. karbantartási munkálataival azonos időben tartjuk. Fenti időintervallumon belül a gázszolgáltatás szünetel.

A gázszünettel érintett település: Áporka, Bugyi, Délegyháza, Dunavarsány,
Felsőbabád, Kiskunlacháza, Majosháza, Taksony.

A GÁZSZÜNET MEGKEZDÉSE ELŐTT KÉRJÜK, SZÍVESKEDJEN A GÁZVEZETÉKBE ÉPÍTETT FOGYASZTÓI FŐELZÁRÓT ÉS A GÁZMÉRŐNÉL FELSZERELT ELZÁRÓT ELZÁRT ÁLLAPOTBA FORDÍTANI!

Munkánk elősegítése érdekében kérjük, hogy rövidebb távolléte esetén a szomszédok, barátok segítségével biztosítsa a lezárást.
A gázszolgáltatás kimaradásáért szíves elnézését kérjük, az üzembe helyezés gyors és szakszerű elvégzéséhez nyújtott segítségét előre köszönjük.

ÉSZREVÉTELEIT AZ ALÁBBI CÍMEKEN, ILLETVE TELEFONSZÁMON JELENTHETI:

Cím: Gödöllő, Szabó Pál út 28    Tel:  06 – 28/ 545 - 515