Délegyháza

Önkormányzat

FIGYELEM! RENDKÍVÜLI HELYZET!

Tisztelt Lakosok!

Mindenkit arra kérünk, hogy aki teheti ne induljon gépjárművel útra. A közutak a folyamatos hókotrás ellenére jegesek, csúszósak, rendkívül balesetveszélyesek, mert a viharos szél miatt sok a hóátfúvás. A kertvárosi részről immár a tizedik gépjárművet kellett kimentenünk elakadás miatt.

Ezzel egyidőben két közutat le kellett zárunk, mert a  hóátfúvások lehetetlenné tették itt a közlekedést. Az említett két utca a Határ út és a Sóderos út, kérjük keressenek más megközelítési módot úticéljaik elérése érdekében.

A március 15-ei ünnepséget természetesen megtartjuk a Kölcsey Művelődési Központban, melyre mindenkit szeretettel várunk!

Megértésüket köszönjük:

Délegyháza Község Önkormányzata

Keresés

Bejelentkezés

A regisztrációval Ön elfogadja a regisztrált felhasználókra vonatkozó szabályokat, melyet a Fórum oldal, Szabályzat fülre klikkelve olvashat el.

ISO 14001

Környezetvédelem

Délegyháza környezetvédelmi programja

Copyright © 2013. All Rights Reserved.