Tájékoztatás

Tájékoztató

Tájékoztatjuk Tisztelt Ügyfeleinket, hogy a Délegyházi Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadási és házipénztárának nyitvatartási ideje a következő:

Hétfői napon:     8.00 – 12.00 óráig

Szerdai napon:   8.00 – 17.30 óráig

Pénteki napon:   8.00 – 11.00 óráig

A fentieken kívül a Polgármesteri Hivatal az ügyfelek számára zárva tart.

A beérkezett ügyiratok zavartalan feldolgozása érdekében kérjük, hogy a fenti félfogadási időket minden esetben szíveskedjenek betartani.

Kérjük, hogy a gyors és zökkenőmentes ügyintézés lebonyolítása és a várakozás csökkentése érdekében szíveskedjenek az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen előzetesen időpontot egyeztetni Hivatalunkkal, az ügy tárgyának rövid megjelölésével. Az e-mail útján kért időpont a visszaigazolásunkat követően tekinthető véglegesnek.

A fentiek tekintetében kérjük szíves együttműködésüket.

dr. Molnár Zsuzsanna

jegyző