Délegyháza Község Önkormányzata pályázatot ír ki Délegyháza II., III., IV., V., VI. tavainak elnevezésére

PÁLYÁZATI KIÍRÁS

Délegyháza Község Önkormányzata

pályázatot ír ki

Délegyháza II., III., IV., V., VI. tavainak elnevezésére

Délegyháza Község Önkormányzat Képviselő- testületének 2019.IV.24. napján elfogadott, erre vonatkozó határozata alapján.

1. A pályázat célja

A Délegyháza Község II., III., IV., V. és VI. tavainak elnevezésére való javaslattétel. Az I. tó neve Gizella- tó, ezért ezt a tavat nem kell elnevezni. A tavakat elnevezésében érvényesüljön valamilyen egységes koncepció. Kérjük, hogy a Pályázó tüntesse fel a névadásban rejlő összefüggéseket is.

Pályadíj: nincs

2. A pályázók köre

A pályázatra azok a települési önkormányzat területén lakóhellyel rendelkező magánszemélyek és székhellyel rendelkező jogi személyek jelentkezhetnek, akik szeretnék a tavak elnevezésben részt venni.

3. A pályázat benyújtásának helye, módja és határideje

Délegyházi Polgármesteri Hivatal /3. szoba

2337 Délegyháza, Árpád u.8.

A terveket tartalmazó pályázatot papír alapon, zárt borítékban kell benyújtani.

A pályázat önkormányzathoz történő benyújtásának

határideje: 2019. június 7. 11.00 óra

4. Adatkezelés

A pályázó pályázata benyújtásával

a)   hozzájárul ahhoz, hogy a pályázatban lévő személyes adatait a pályázatot kiíró Délegyháza Község Önkormányzat nyilvántartásba vegye és a pályázat időtartama alatt maga kezelje;

5. A pályázat elbírálása

A beérkezett pályázatokat Délegyháza Község Önkormányzat Képviselő- testülete bírálja el 2019. június 30-ig:

a) az elbíráló képviselő- testület a pályázókat hiánypótlásra szólíthatja fel a formai ellenőrzés és az elbírálás során, az önkormányzat által meghatározott határidőben, amely azonban nem lépheti túl a pályázatok képviselő- testületi elbírálási határidejét.

b) a pályázat elbírálása a képviselő- testület döntése alapján történik.

A pályázó a képviselő- testület döntése ellen fellebbezéssel nem élhet, a pályázati döntés ellen érdemben nincs helye jogorvoslatnak.

6. Értesítés a pályázati döntésről

Délegyháza Község Önkormányzat Polgármestere a meghozott döntésről és annak indokáról 2019.június 30-ig elektronikusan vagy postai úton küldött levélben értesíti a pályázókat.

A pályázattal kapcsolatban további felvilágosítást kérni:

Délegyházi Polgármesteri Hivatal 3. szoba vagy titkárság

2337 Délegyháza, Árpád u.8.

Tel:06-24 542-155 /3 mellék