FELHÍVÁS!

Tisztelt Délegyházi Lakótársaim!

A koronavírus járványra tekintettel hozott rendkívüli intézkedések és ajánlások kapcsán kiemelten fontos, hogy a 65 év feletti lakosok, amennyiben tehetik, maradjanak otthon, kerüljék a közösségi érintkezést.

Szeretném megkérni Önöket, hogy amennyiben tudomással bírnak olyan, a településen élő, időskorú személyekről, akiknek nincs segítsége, egyéb módon nem tudják megoldani a bevásárlást, illetve a hasonló – közösségi érintkezéssel járó – tevékenységeket, haladéktalanul jelezzék az Önkormányzat felé, hogy megszervezhessük a szükséges ellátást számukra.

Elérhetőségeink: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.                                             Tel: 06-24/542-155   /5-ös mellék

Megkérjük Önöket, hogy gondoskodjanak idős szeretteikről!