Álláspályázat

KÖZSZOLGÁLLÁS sorszám: 48476
Intézményi iktatószám: 161/2023
ÁLLÁSPÁLYÁZAT
DÉLEGYHÁZI NAPSUGÁR ÓVODA
pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében
Óvodapedagógus
Munkakör/feladatkör betöltésére.

Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): Óvodapedagógusi feladatok ellátása
Betöltendő állás szakmacsoportja: köznevelés
Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Egyéb
Betöltendő állás jogviszonya: Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozatlan, 40 óra, teljes
munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Délegyháza
A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés
feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet
honlap címe stb.): Béren kívüli juttatások: cafeteria, utazási költségtérítés, munkaruha juttatás,
bérkiegészítés, szakmai továbbképzés finanszírozása
Feltételek, Előnyök
Pályázati feltételek:
Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
- Büntetlen előélet
- Cselekvőképesség
- Magyar állampolgárság
- Erkölcsi bizonyítvány
Elvárt végzettség/képesítés:
- 6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA),
Óvodapedagógusok képzése, Óvodapedagógus
Pályázat elbírálása során előnyt jelent:
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Nem
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem
A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
- végzettséget/képzettséget igazoló okirat(ok) másolata
- Fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
- Három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
A pályázat benyújtásának határideje: 2024.01.04. 00:00
A pályázat elbírálásának határideje: 2024.01.05. 00:00
A pályázati kiírás további közzétételének helye: Délegyháza Község honlapja
Állás tervezett betöltésének időpontja: 2024.01.08.
Publikálás tervezett időpontja: 2023.12.27.
A pályázati kiírás közzétevője a Belügyminisztérium (BM). A pályázati kiírás a közigazgatási szerv
által az BM részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a hatályos jogszabály
alapján a pályázatot kiíró szerv felel.