Délegyháza

Önkormányzat

Tájékoztatás

 

Tisztelt Választópolgárok!

 

 

Tájékoztatjuk Önöket, hogy Hivatalomhoz a Közigazgatási és Területfejlesztési Minisztériumtól 2024. május 21-én elektronikus úton érkezett tájékoztatás alapján Magyarország minden okmányirodájában 2024. június 7-én pénteken délelőtt 10.00 órától, valamint 8-án szombaton és 9-én vasárnap az ügyfélfogadási idő kezdetétől annak befejezéséig a lakcímváltozással kapcsolatos ügyekben az ügyfélfogadás szünetel.

 

Annak érdekében, hogy a szavazásban való részvételt senki esetében se akadályozza a lakcímkártya hiánya, a lakcímváltoztatással nem járó lakcímigazolvány pótlási ügyekben a kormányablakok pénteken a szokásos kormányhivatali nyitvatartási időben, a nyitva tartásra kijelölt kormányablakok szombaton és vasárnap rendkívüli nyitvatartási időben, reggel 7.00 óra és este 19.00 óra között az ügyfelek rendelkezésére állnak.

 

Délegyháza, 2024. május 22.

 

 
dr. Molnár Zsuzsanna

 

Jegyző, Helyi Választási Iroda Vezető

 

SJ Sticky Any Module

Széchenyi Terv Plusz logó

Keresés

Bejelentkezés

A regisztrációval Ön elfogadja a regisztrált felhasználókra vonatkozó szabályokat, melyet a Fórum oldal, Szabályzat fülre klikkelve olvashat el.

Közadattár

ISO 14001

Környezetvédelem

Délegyháza környezetvédelmi programja

Copyright © 2013. All Rights Reserved.