Tájékoztatás

Tájékoztatás téli igazgatási szünetről

HIRDETMÉNY

IGAZGATÁSI SZÜNET ELRENDELÉSÉRŐL

Ezúton értesítjük a Tisztelt Lakosságot, hogy a Délegyházi Polgármesteri Hivatal

2018. december 21. napjától 2018. december 27. napjáig

igazgatási szünetet tart.

Az igazgatási szünet időtartama alatt a Polgármesteri Hivatal zárva tart.

Az igazgatási szünet időtartama alatt kizárólag a halálesetek anyakönyvezése történik, mely esetben a 06-30-692-1075 ügyeleti telefonszámot hívhatják.

dr. Molnár Zsuzsanna

jegyző

Délegyháza Község Önkormányzata pályázatot ír ki Délegyháza köszöntő tábla grafikájának megtervezésére

PÁLYÁZATI KIÍRÁS

Délegyháza Község Önkormányzata

pályázatot ír ki

Délegyháza köszöntő tábla grafikájának megtervezésére

§  Délegyháza Község Önkormányzat Képviselő- testületének 240/2018.(XI.21.) számú határozata vonatkozó rendelkezéseivel.

1. A pályázat célja

A Délegyháza Községbe érkezők „Ez a hely mindig fiatal marad” szlogennel történő üdvözlő tábla minél kreatívabb és tetszetősebb grafikájának elkészítése és arra való javaslattétel.

Pályadíj: 100.000.-Ft

2. A pályázók köre

A pályázatra azok a települési önkormányzat területén lakóhellyel rendelkező magánszemélyek és székhellyel rendelkező jogi személyek jelentkezhetnek, akik képesek az üdvözlőtábla grafikájának és tervének elkészítésére.

3. A pályázat benyújtásának helye, módja és határideje

Délegyházi Polgármesteri Hivatal /3. szoba

2337 Délegyháza, Árpád u.8.

A terveket tartalmazó pályázatot papír alapon, zárt borítékban kell benyújtani.

A pályázat önkormányzathoz történő benyújtásának

határideje: 2019. január 2. 16.00 óra

4. Adatkezelés

A pályázó pályázata benyújtásával

a)   hozzájárul ahhoz, hogy a pályázatban lévő személyes adatait a pályázatot kiíró Délegyháza Község Önkormányzat nyilvántartásba vegye és a pályázat időtartama alatt maga kezelje;

5. A pályázat elbírálása

A beérkezett pályázatokat Délegyháza Község Önkormányzat Képviselő- testülete bírálja el 2019. január 31-ig:

a) az elbíráló képviselő- testület a pályázókat hiánypótlásra szólíthatja fel a formai ellenőrzés és az elbírálás során, az önkormányzat által meghatározott határidőben, amely azonban nem lépheti túl a pályázatok képviselő- testületi elbírálási határidejét.

b) a pályázat elbírálása a képviselő- testület döntése alapján történik.

A pályázó a képviselő- testület döntése ellen fellebbezéssel nem élhet, a pályázati döntés ellen érdemben nincs helye jogorvoslatnak.

6. Értesítés a pályázati döntésről

Délegyháza Község Önkormányzat Polgármestere a meghozott döntéséről és annak indokáról 2019.január 31-ig elektronikusan vagy postai úton küldött levélben értesíti a pályázókat.

A pályázattal kapcsolatban további felvilágosítást kérni:

Délegyházi Polgármesteri Hivatal 3. szoba vagy titkárság

2337 Délegyháza, Árpád u.8.

Tel:06-24 542-155 /3 mellék