Délegyháza

Önkormányzat

Üdvözöllek Délegyháza fórumán!

Árulj el néhány érdekességet magadról, mutatkozz be a fórum többi tagja előtt.
Minden régi és új tagunknak jó fórumozást kívánunk!

Téma: Érdekes...............

Érdekes............... 2013 ápr. 19 22:31 #987

  • Rieblantal
  • Rieblantal profilkép
  • TÁVOL
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 174
  • Köszönetek: 8
  • Karma: -61
Felhívom figyelmét, hogy a Szabályzat sorozatos és szándékos megsértése e néven is kitiltást von maga után.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Érdekes............... 2013 ápr. 19 14:01 #985

  • K László
  • K László profilkép
Érdekes...

Az utóbbi időben egyesek nem szerepelnek a fórumon regisztráltak listájában, mi közben pedig. rendszeresen olvassák azt ,no és persze egyre rendszertelenebbül használják azt válaszadásra..
Tudom kellemetlen érzés, mikor az ember a fórum adta lehetőségnél fogva.. a neve mellett sok lehúzó jelölést lát..
Én is láttam az enyém mellett...
És?
Ne mérettesse meg magát. aki nem mer a mérleg nyelvére tekinteni..

Más... Már egy párszor felvetettem, hogy a fórumok működése egészen másképpen működik általában... A sorban legelőször a legutóbb feltett hozzászólás olvasható nem pedig fordítva,,

Sokkal áttekinthetőbb úgy egy egy fórum.

Talán azért talált süket fülekre a kérés, mert én kértem..
De azért érdekes lenne elgondolkodni rajta.
Utolsó szerkesztés: 2013 ápr. 19 14:02 Írta: K László.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Érdekes............... 2013 ápr. 10 11:06 #959

  • K László
  • K László profilkép
Tisztelt amester!

Egyrészt nem feltétlen fontos annyira az én véleményem, hogy azt minden áron közzé kellene adni.. úgy főként nem vagyok hajlandó, hogy azt kiragadva az eredeti mondatkörnyezetből ( Nem vállalava fel úgy, ahogyan azt feltettem) csonkán, mások ízlésének, kívánságának megfelelően retusálva, cenzúrázva adjam közzé..

47 évesen elég érettnek tartom magam ahhoz, hogy tudjam mit írtam, mit adtam közzé.
Arról nem is beszélve, hogy a fórumot olvasókat eredendően tartom annyira önállóan gondolkodni tudó, szuverén, szövegértő, embereknek, kik el tudják dönteni, egy-egy bejegyzésről mi a véleményük..

S mint már fentebb is megírtam... nem Kulcsár László magánvéleményének, személyének megítélése e fórum feladata..
Így a témát , vitát részemről lezártnak tekintem.


Tisztelettel: Kulcsár László
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Érdekes............... 2013 ápr. 10 09:08 #958

  • amester
  • amester profilkép
  • TÁVOL
  • Adminisztrátor
  • Hozzászólások: 10
  • Karma: -8
Kedves László!

Válaszoltam levélben, de egy sort ide is írnék:
"És hogy mi van a hozzászólás tartalmi részével? Tudjuk meg. Rakja fel ismét, de ezúttal Führerezés és Hitleres videó nélkül. Szerintem nem fog eltűnni a fórumból."


Mesterházy Attila
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Érdekes............... 2013 ápr. 10 07:34 #957

  • K László
  • K László profilkép
Tisztelt Amester!

Ad egy... Talán illenék egy tisztességes megszólítás.. Ezzel a netikett betartását próbálom ön felé sugallni.

Ad kettő azt ,hogy bár kinek, bár mely hozzászólása ,bár ki felé mit sugall, bízzuk a honlapot látogatók egyéni megítélésére..

Példának okáért az ön , irányomban megtett felszólalása bennem is sugallt egy képet önről.. Ez okból próbálok a megszólítására válaszolni.

Ha nem tévedek önnek e fórumon lenne fontosabb szerepe is, mint kioktató, az alapvető kultúrnormákat mellőző ,személyeskedő stílust sugalló hozzászólást bejegyeznie..

Foglalkozhatna például napi szinten a honlapra történő noname regisztrációk tömegével,.. most is akad jó néhány...

Előfordult már, hogy százas nagyságrendben volt a honlapon található belőlük .. és figyelem felhívásom ellenére hetekig nem történt semmi...

A ön nickneve felém azt sugallja, hogy talán efféléle elfoglaltságot kellene inkább találnia az ön szakmai tudására bízott honlapon..

E fórum Délegyháza lakóinak ,korrekt és tisztességes tájékoztatása céljából jött létre, ha nem tévedek...
Délegyháza lakóit sokkal inkább érdekelnék a településünk közéletét érintő makacs tények, semmint az , hogy önnek vagy bár ki másnak mi a személyes véleménye, megítélése, mondjuk Kulcsár Lászlóról.
Az ön által említett videot kiragadni a hozzászólás tartalmi környezetéből, nem egyéb ,mint manipuláció..
Főként úgy, hogy a teljes hozzászólás törölve lett
S így senki nem tud egzakt, önálló véleményt nyilvánítani ,magáról a hozzászólásról.
Az ön felém intézett véleményformálása sem lehet más ezek fényében, mint szubjektív hangulatkeltés..
Nem vitatom el ezt a jogát... már, hogy joga lenne szubjektív megítélésen alapuló hangulatkeltésre..


A témához kapcsolódva...
Éppen az éjjel volt egy álmom..
Kerestem Délegyháza honlapján a fórum fület és nem találtam..
Furcsa... sosem szoktam efélét álmodni...



Lenne ön felé egy tisztelet teljes kérésem.
Amennyiben a jövőben némi érdeklődést mutat személyem iránt kérem keressen .Az Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. emai címen.
Esetleg a 36 20 336 23 40 telefonszámon
Vagy személyesen Délegyháza árpád utca 32 szám alatt..

Természetesen ha érdeklődése okafogyottá válik irányomban úgy nem kell keresnie.

Viszont megkérem.. e honlapon csakis településünk közéletével kapcsolatos témáival összefüggésben szólítson meg..

Tisztelettel: Kulcsár László
Utolsó szerkesztés: 2013 ápr. 10 08:32 Írta: K László.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Érdekes............... 2013 ápr. 10 00:53 #956

  • amester
  • amester profilkép
  • TÁVOL
  • Adminisztrátor
  • Hozzászólások: 10
  • Karma: -8
És a videó azt sugalta, hogy a rómaikra gondolsz akik karlendítéssel üdvözlik az ősi szanszkrit jelképpel ellátott zászlók mellett álló császárukat, ugye? Na hagyjuk már ezt a dumát...
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Érdekes............... 2013 ápr. 09 21:08 #955

  • K László
  • K László profilkép
:lol: Igen... valóban én is eképpen gondolom...
A karlendítésről jut eszembe... Már a rómaiak is azt használták... a nagy fene demokráciájukban..
Egy modern változatát én is használom néha...
a kivitelezése a következő... alulról ,felfelé meglendítem az egyik karomat a másikkal pedig a könyékizületemre támasztok..
A szvasztika pedig? Ősi Indiai vagy Szanszkrit jelkép...

Húúúúúúúúúú :ohmy:


Micsoda kacifántos dolgokat nem írok... Még, hogy szvasztika...
Nem kellenek ide városias kifejezések....
Szerencse, hogy létezik a Wikipédia... most lehet utána nézni ma a fészkes fene az a szvasztika.-..

Nem is tudná senki, ki volt Adolf Hitler valójában ... Már ha nem lenne a wikipédia.. :whistle:
Utolsó szerkesztés: 2013 ápr. 09 21:24 Írta: K László.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Érdekes............... 2013 ápr. 09 19:23 #954

  • Stratos
  • Stratos profilkép
  • TÁVOL
  • Vérprofi Fórumozó
  • Hozzászólások: 165
  • Köszönetek: 40
  • Karma: 24
Béla!

Magának köszönheti!

Írt volna diktátort, önkényurat, autokratát,
vagy
Pinocsetet, Róth Manót, Sztálint, Szamuely Tibort, Mao Ce-Tungot, Pol Potot, Ceauseskut.

De magának a fűhrer kellett. Maga biztos antiszemita, így következésképpen minden megengedett Ön ellen:

"Semmi demokráciát a demokrácia ellenségeinek!"

:-)
Utolsó szerkesztés: 2013 ápr. 09 19:30 Írta: Stratos. Indoklás: jaj
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Érdekes............... 2013 ápr. 08 15:24 #952

  • K László
  • K László profilkép
S ím, az objektív védekezés lehetőségének mellőzésével ki is tiltott... :blink:
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Érdekes............... 2013 ápr. 08 09:03 #950

  • Rieblantal
  • Rieblantal profilkép
  • TÁVOL
  • Moderátor
  • Hozzászólások: 174
  • Köszönetek: 8
  • Karma: -61
Béla!

Nyomatékkal felhívom figyelmét, hogy tartsa tiszteletben a fórum szabályzatát. E körben Hitlert meg még véletlenül se propagálja e fórumon, mert Bélaként is ki fogom tiltani. Nem vagyok hajlandó a maga tolerálhatatlan dolgait állandóan törölgetni, csak azért mert úri kedve führerezgetni óhajt néhanapján.

Dr. Riebl Antal
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Érdekes............... 2013 ápr. 08 06:42 #949

  •  profilkép
Utolsó két hozzászólásomat törölte nagytudású Führeretek...

Ez még nem is lenne szokatlan..
De.
Erős felindulásában az előző, kb két hete a fórumon lévő bejegyzésemet is kiirtotta Településünk demokratikus fórumáról...

De tessék... közlöm újfent
Hátha segít eldönteni, mi volt benne a sértő... neki.


Erre kössetek csomót Béláim!



Meddig hagyjuk ezt?
Csatlakozva a témához...
Másfél éve engem is bekóstolt a helyi önkormányzat igazságosztó gépezete, mert többszöri invitálásra sem akartam beállni a sorba... majd lehet, hogy elmesélem.. miképpen zajlott le a folyamat.
S újabb fejlemény.. feleségem frissen nyitott kereskedelmi egységét... immár két esetben is dokumentáltan kétes egyének látogatták meg ...

Béláim!
Ez az a Délegyháza, amiben szerettek élni?

Ui: Erdélyi István úrnak jó egészséget és kitartást kívánok
Tisztelettel: Kulcsár László
Utolsó szerkesztés: 2013 ápr. 19 21:39 Írta: Rieblantal.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Érdekes............... 2013 márc. 24 07:12 #939

  •  profilkép
Hát..... kedves Norbert..

Ez van itt, Délegyházán..
Az árkok már pedig be vannak temetve, immár 3. éve..

Viszont arra nyugodtan legyen büszke, hogy itt született..
Megítélésem szerint másoknak kellene szégyellniük magukat..
Utolsó szerkesztés: 2013 márc. 24 07:13 Írta: .
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Érdekes............... 2013 márc. 23 20:20 #938

  • Norbert
  • Norbert profilkép
köszönöm a közbeszolásokat és hogy ily modon is foglalkozunk evvel a témával de a sok fáradságom ellenére még mindig nem tudtam kiprobállni a szaunát ez kettő hét időtartama) nagyon érdekes hogy a hölgy akivel beszéltem azt mondta nekem hogy menjek oda a nádas sörözöbe és ott lesznek a kulcsok ugyebár evidens hogy tájékoztatnia kellett volna arrol hogy nekem alá kell valamit irnom vagy ha nem akkor jelenjek meg személyesen vagy kérjek időpontot ez a dolgok menete,akkor az a lehetőség hogy illedelmesen rákérdez hogy mikorra szeretnék idöpontot kérni senki sem mondta azt hogy időpontot kell kérni annyit mondott hogy ott vannak az evezök illetve a kulcs a kocsmában én odamentem a pultos hölgy azt mondta hogy itt nincsenek evezök jolvan,kérdeztem mi a teendő ekkor közbeszolt Nagy János aki telefonállt és kérdezte közben tölem hogy mikorra kellenek a kulcsok mondtam hogy holnapra erre az ő válasza az volt hogy mondjak pontos időt!Én mondtam hogy kettö óra megköszöntem a segitséget hazamentem ,,..ma kettö ora elött testvéremmel vittünk fát törülközöt ahogy az a plaketten állt bementem a János volt a pult mögött kérném a kulcsot és azt mondta hogy nem vagyok bejelentkezve!egy nappal elötte pedig ő ajánlotta fel a kettö orát! bal oldalon ismeretlen fiatalok ültek akik felszolaltak hogy egész nap állo estig szeretnének a szauna jotékony hatásával élni én mondtam hogy jolvan akkor ott hagytuk a kis fát amit összevágtunk!és megköszöntem a lehetőséget a semmire!igazábol nagyon sok követ megmozgattam hogy egy picit kikapcsolodjam 2 hét után mint délegyházi lakos nem élhettem egy fennhangon hirdetett szerintem is jó lehetöséggel! ezalatt a két hét alatt viszont majdnem minden nap üzemelt a Szauna és ezt nagyon visszataszitonak tartom mert akárhogyan is probálok elnézöen gondolni ezekre a dolgokra érzem a némi megkülönböztetést azoktol az emberektöl akiknek több pénzük hasznuk és érdekeltségük van ebben a dologban!Lényegében ugy érzem hogy nem hibáztam az bánt hogy félvállrol vették a törekvéseimet!és Hülyének néztek én felnött vagyok az öcsém gyerek neki gyerek fejjel kell megtapasztalnia ezt a kivételezést utalok arra hogy azok a fiatalok fogyasztottak a nádas sörözöben !értem én hogy ez nagyobb forgalmat reprodukál de ezt nem igy kéne elérni és nem mások zsirján és ha nem lenne ekkora kommunikácios szakadék emberek közt akkor talán az én nevem felkerült volna ma kettő orára,egy szonak is száz a vége én ugy gondolom hogy ezt el lehetett volna kerülni!ha egy egyszerű Hermann Norbert is akkora figyelmet kapna mint mások akik talán nem is törzsgyökeres Délegyháziak!Ilyen dolgok miatt nem él az ember itt semmiféle szocializálodott életet mert ugy is tudja hogy valami hasonló lessz a vége! nincs összetartás össszefogás!szégyenlem magam hogy ide születtem! köszönettel:Hermann Norbert..
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Érdekes............... 2013 márc. 23 20:18 #937

  • KMK
  • KMK profilkép
  • TÁVOL
  • Újonc Fórumozó
  • Hozzászólások: 7
  • Karma: -1
Köszönöm!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Érdekes............... 2013 márc. 23 20:09 #936

  • K.Ati
  • K.Ati profilkép
Megkértem Norbit, hogy regisztráljon az oldalon, hogy rendezni tudjátok a félreértést, vagy bármi mást.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Oldalmegjelenítési idő: 1.650 másodperc

SJ Sticky Any Module

Széchenyi Terv Plusz logó

Keresés

Bejelentkezés

A regisztrációval Ön elfogadja a regisztrált felhasználókra vonatkozó szabályokat, melyet a Fórum oldal, Szabályzat fülre klikkelve olvashat el.

Közadattár

ISO 14001

Környezetvédelem

Délegyháza környezetvédelmi programja

Copyright © 2013. All Rights Reserved.