Délegyháza

Önkormányzat

Üdvözöllek Délegyháza fórumán!

Árulj el néhány érdekességet magadról, mutatkozz be a fórum többi tagja előtt.
Minden régi és új tagunknak jó fórumozást kívánunk!

Téma: Rákóczi utca, Bányász sor, Nyírfa utca, Vadvirág

Válasz: Rákóczi utca, Bányász sor, Nyírfa utca, Vadvirág 2013 febr. 21 08:33 #841

  • Itsnogood
  • Itsnogood profilkép
  • TÁVOL
  • Tapasztalt Fórumozó
  • Hozzászólások: 45
  • Köszönetek: 5
  • Karma: -1
És legalább a rendőrök igazoltatták őket?

Melyik a túloldal?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Rákóczi utca, Bányász sor, Nyírfa utca, Vadvirág 2013 febr. 21 08:01 #840

  • gyuri12
  • gyuri12 profilkép
Kedves Gábor! Tegnap elmentem felétek mert az ember mindig kíváncsi IGEN a polgármester amit ígért azt betartotta :) :)

(nem ide tartozó téma)

Eközben viszont a túloldalra érve azt láttam,hogy egy SÁRGA 2-es VW Golfra 2 db ajtó volt felrakva és a csomagtartóban állítólagos "tűzifa"megkérdeztem hogy az a sok minden hova lesz? Erre a hölgy annyit mondott,hogy a lánya szolt neki hogy a tüzelőt nyugodtan elvihetik!
kérdésem akkor miért volt csempe mérete a tűzifának? ill miért volt rajta építési gipsz?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Rákóczi utca, Bányász sor, Nyírfa utca, Vadvirág 2013 febr. 20 20:54 #839

  • Itsnogood
  • Itsnogood profilkép
  • TÁVOL
  • Tapasztalt Fórumozó
  • Hozzászólások: 45
  • Köszönetek: 5
  • Karma: -1
Legyünk korrektek!

Ma a Nyírfa utca teljes hosszban gréderezésre került, köszönjük az intézkedést, jó lett.

Azért aszfaltozzunk majd...

üdv,

Pusztai Gábor
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Rákóczi utca, Bányász sor, Nyírfa utca, Vadvirág 2013 febr. 06 20:54 #804

  • jani81
  • jani81 profilkép
  • TÁVOL
  • Újonc Fórumozó
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: 0
Ne haragudj de véletlenül elírtad a nevem!!!! ÉN JANI81-vagyok
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Rákóczi utca, Bányász sor, Nyírfa utca, Vadvirág 2013 febr. 06 20:15 #803

  • czipriota
  • czipriota profilkép
  • TÁVOL
  • Kezdő Fórumozó
  • Hozzászólások: 25
  • Karma: 2
Bocsánat Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Rákóczi utca, Bányász sor, Nyírfa utca, Vadvirág 2013 febr. 06 20:14 #802

  • czipriota
  • czipriota profilkép
  • TÁVOL
  • Kezdő Fórumozó
  • Hozzászólások: 25
  • Karma: 2
Én is küldök email hozzáférést
cziporka&citromail.hu
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Rákóczi utca, Bányász sor, Nyírfa utca, Vadvirág 2013 febr. 06 20:12 #801

  • czipriota
  • czipriota profilkép
  • TÁVOL
  • Kezdő Fórumozó
  • Hozzászólások: 25
  • Karma: 2
Gyuri81 már 5 éve??
És rá jöttél az itteni állapotokra?
Út kapcsán sejtesz valamit.
És egyebek?
Sem üzlet normális.Sem más ami egy Községben elfogadható életfeltételeket,kultúrát szórakozást biztosít.A nádtetős kricsmi,a focipályán kricsmi.Na meg ami talán elfogadható a Rönkös.
Pedig ez a település 15.20 évvel ezelőtt virágzóbb volt minden környező településtől.
Elsőnek volt majdnem minden utcába szilárd út ami még most is van.Azóta sár ,latyak és le épülés.
Szemben a szomszéd Dunavarsány településsel.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Rákóczi utca, Bányász sor, Nyírfa utca, Vadvirág 2013 febr. 06 20:11 #800

  • jani81
  • jani81 profilkép
  • TÁVOL
  • Újonc Fórumozó
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: 0
küldtem e-mailt a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. hát nem tudom de elég furcsa volt számomra a válasza
Utolsó szerkesztés: 2013 febr. 06 20:11 Írta: jani81. Indoklás: lk
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Rákóczi utca, Bányász sor, Nyírfa utca, Vadvirág 2013 febr. 06 19:25 #799

  • jani81
  • jani81 profilkép
  • TÁVOL
  • Újonc Fórumozó
  • Hozzászólások: 3
  • Karma: 0
Szeretnék hozzászólni Gyuri12 utóbbi bejegyzéseihez
Ne feledjük,hogy azért valahol igaza van neki is mert itt ahogy én látom igen tarthatatlan állapotok uralkodnak az ÚT hálózattal kapcsolatban igaz csak 5 éve lakok itt a párommal de Én Ahol eddig Laktam és ahova születtem az már VÁROSI CÍMET KÉPVISEL!!!!!
Mivel ott a polgármesternek volt annyi kurázsi a bögyében hogy a befizetett Gépjármű ill. Létesítmény adó pár százalékát a Község fejlődésére fordította és láss csodát mára már Város lett!!!! Igaz ott a Lakóprk az úgy épültki,hogy (Először Közmű ép.:[Víz,Villany,Gáz,csatorna]) Ja és el ne felejtsem megemlíteni az ASZFALTOS UTCÁKAT!!!
T.:Jani81
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Rákóczi utca, Bányász sor, Nyírfa utca, Vadvirág 2013 febr. 06 19:16 #798

  • czipriota
  • czipriota profilkép
  • TÁVOL
  • Kezdő Fórumozó
  • Hozzászólások: 25
  • Karma: 2
És rögtön el is szállt a haragod.
Örömmel fogsz tapicskolni a sárba.
Útközben állj meg a Nádtetősbe ha akarsz találkozni a Polgármesterrel.
Vagy menj le a műfüves pályára.Ott is van korcsma.Ott a helyettesét is megtalálod.
De szeretjük a focit.
Meg én a sármentes utat is.De ezzzel ki a bánat törődik?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Rákóczi utca, Bányász sor, Nyírfa utca, Vadvirág 2013 febr. 06 18:40 #797

  • gyuri12
  • gyuri12 profilkép
közzé raktam egy e-mail címet!!! Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Rákóczi utca, Bányász sor, Nyírfa utca, Vadvirág 2013 febr. 06 18:14 #796

  • gyuri12
  • gyuri12 profilkép
!!!JAJ!!!
Ma kaptam egy GUMICSIZMÁT A kollégáimtól mikor felpróbáltam pont akkor jött ki a FŐNÖKÖM az irodájából és szakadt a röhögéstől :(
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Rákóczi utca, Bányász sor, Nyírfa utca, Vadvirág 2013 febr. 06 18:05 #795

  • gyuri12
  • gyuri12 profilkép
Már elnézést BÉLA DE AZ IGAZSÁG NÉHA FÁJNI SZOKOTT !!!!!! :)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Rákóczi utca, Bányász sor, Nyírfa utca, Vadvirág 2013 febr. 06 17:53 #794

  • Béla
  • Béla profilkép
Tisztelt gyuri12
Ha el akarja kerülni a jövőben, hogy durva, sértő hangnemű, ordenáré kifejezések leírása miatt töröljék egy hozzászólását... adnék egy tanácsot..


Esetlegesen településünk valamely közszereplőjével, annak stílusával szemben ébredő émelyítő érzést netán hányingert érez, azt a következő, kultúrált .. e honlapon megtűrt módon tegye.

Idézem... "Nekem mindenesetre a belem fordul ki az Ön által képviselt magatartástól."
Utolsó szerkesztés: 2013 febr. 06 17:58 Írta: Béla.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Rákóczi utca, Bányász sor, Nyírfa utca, Vadvirág 2013 febr. 06 17:32 #792

  • gyuri12
  • gyuri12 profilkép
T. Béla!!! Igazat adok ÖNNEK az előbbi hozzá szólásomhoz csak egy kicsi fogalmazzunk úgy hogy (hirtelen haragú vagyok SAJNA)
DE viszont a munkahelyemen ezt szereti a FŐNÖKÖM bennem :)
Utolsó szerkesztés: 2013 febr. 06 17:33 Írta: gyuri12.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.132 másodperc

SJ Sticky Any Module

Széchenyi Terv Plusz logó

Keresés

Bejelentkezés

A regisztrációval Ön elfogadja a regisztrált felhasználókra vonatkozó szabályokat, melyet a Fórum oldal, Szabályzat fülre klikkelve olvashat el.

Közadattár

ISO 14001

Környezetvédelem

Délegyháza környezetvédelmi programja

Copyright © 2013. All Rights Reserved.