Délegyháza

Önkormányzat

Üdvözöllek Délegyháza fórumán!

Árulj el néhány érdekességet magadról, mutatkozz be a fórum többi tagja előtt.
Minden régi és új tagunknak jó fórumozást kívánunk!

Téma: Érdekes...............

Érdekes............... 2014 febr. 13 21:39 #1333

  • Bila Gitta
  • Bila Gitta profilkép
  • TÁVOL
  • Tapasztalt Fórumozó
  • Márpedig a tények roppant makacs dolgok..
  • Hozzászólások: 75
  • Köszönetek: 19
  • Karma: 1
Ugyancsak érdekes

think.transindex.ro/?p=19419

"Délegyházán az önkormányzat én vagyok...."

Ismeretlen szerző
"A fájdalom csak ideiglenes. Eltarthat egy percig, egy óráig, egy napig vagy egy évig, de végül elmúlik, és valami más lép a helyébe. De ha az ember feladja, akkor örökké fog tartani."

Lance Armstrong
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Érdekes............... 2014 febr. 08 19:17 #1322

  • Bila Gitta
  • Bila Gitta profilkép
  • TÁVOL
  • Tapasztalt Fórumozó
  • Márpedig a tények roppant makacs dolgok..
  • Hozzászólások: 75
  • Köszönetek: 19
  • Karma: 1
Meglehetősen érdekes.........





"Délegyházán az önkormányzat én vagyok...."

Ismeretlen szerző
"A fájdalom csak ideiglenes. Eltarthat egy percig, egy óráig, egy napig vagy egy évig, de végül elmúlik, és valami más lép a helyébe. De ha az ember feladja, akkor örökké fog tartani."

Lance Armstrong
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Érdekes............... 2013 dec. 04 14:54 #1240

  • Bila Gitta
  • Bila Gitta profilkép
  • TÁVOL
  • Tapasztalt Fórumozó
  • Márpedig a tények roppant makacs dolgok..
  • Hozzászólások: 75
  • Köszönetek: 19
  • Karma: 1
Kimondottan érdekes................

www.echotv.hu/vilag-panorama
"A fájdalom csak ideiglenes. Eltarthat egy percig, egy óráig, egy napig vagy egy évig, de végül elmúlik, és valami más lép a helyébe. De ha az ember feladja, akkor örökké fog tartani."

Lance Armstrong
Utolsó szerkesztés: 2013 dec. 04 14:55 Írta: Bila Gitta.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Érdekes............... 2013 júl. 26 12:25 #1123

  • Stratos
  • Stratos profilkép
  • TÁVOL
  • Vérprofi Fórumozó
  • Hozzászólások: 165
  • Köszönetek: 40
  • Karma: 24
Tisztelt dr. Riebl Antal Polgármester Úr !

Kérem közbenjárását, hogy a honlapra időben (tehát a meghívókkal egyidejűleg) felkerüljenek a képviselő-testületi ülések előterjesztései is.

Sajnálatos módon jelenleg a 2013-as évre vonatkozóan 3 hónap késéssel azaz árilisig vannak fenn az előterjesztések, így nem lehet az Önök rendkívül nagyra becsült munkáját megfelelő gondossággal ellenőrizni.

Köszönettel
Révai Csaba
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: banditera, blackjack

Érdekes............... 2013 júl. 11 23:43 #1122

  • Tavirózsa Kemping
  • Tavirózsa Kemping profilkép
  • TÁVOL
  • Kezdő Fórumozó
  • Kösz, megvagyok
  • Hozzászólások: 26
  • Karma: -5
Kedves Gitta!
Ez nem rágalmazás volt hanem tény!!!!
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Érdekes............... 2013 júl. 10 21:29 #1121

  • Bila Gitta
  • Bila Gitta profilkép
  • TÁVOL
  • Tapasztalt Fórumozó
  • Márpedig a tények roppant makacs dolgok..
  • Hozzászólások: 75
  • Köszönetek: 19
  • Karma: 1
Érdekes..

Az utóbbi napokban többen is, különböző módon fejezték ki abbéli hitüket.. , hogy idézem a legbeszédesebb hozzám intézett észrevételt..

" Na látom a te szádat is sikerült befogniuk ezeknek a .... .... .."

Én pedig minden este felnézek ide.. és azon gondolkodom vajon akik nekem szegezték az utóbbi pár napban a mondandójukat vajon a realitás talaján állnak?
Vajon nyitott szemmel, nyitott füllel szemlélik közös dolgainkat?
S vajon mi a véleményük a többi fórum felhasználóról?

Arról, hogy a települési honlapon becsületsértő rágalmazó írások kurárora lett a Generál Makszimuszotok?
Ahol hozzászólásokat csak a saját, egyéni ,szubjektív megítélése alapján töröl
És a már említett, becsületsértés, hitelrontás, rágalmazás tényállását elkövető írását napokig, hetekig az oldalon hagyja, hogy azért ő is kedvét lelje annak olvasásában...

Hol a fentebb említett hozzászólás elkövetője azóta is napi rendszerességgel dönti a fórumra a sok "pozitív energiát"
Hol ugyanaz a hozzászóló egy település honlapján vállalkozásának csinál reklámot ..
Ez vajon nem ütközik a fórumszabályzatba?

Jajjjjj Béláim... jajj... most gyorsan befogom a számat..


Nagyon, nagyon érdekes........ :whistle:
"A fájdalom csak ideiglenes. Eltarthat egy percig, egy óráig, egy napig vagy egy évig, de végül elmúlik, és valami más lép a helyébe. De ha az ember feladja, akkor örökké fog tartani."

Lance Armstrong
Utolsó szerkesztés: 2013 júl. 10 23:04 Írta: Bila Gitta.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Érdekes............... 2013 júl. 03 16:07 #1120

  • Bila Gitta
  • Bila Gitta profilkép
  • TÁVOL
  • Tapasztalt Fórumozó
  • Márpedig a tények roppant makacs dolgok..
  • Hozzászólások: 75
  • Köszönetek: 19
  • Karma: 1
"A fájdalom csak ideiglenes. Eltarthat egy percig, egy óráig, egy napig vagy egy évig, de végül elmúlik, és valami más lép a helyébe. De ha az ember feladja, akkor örökké fog tartani."

Lance Armstrong
Utolsó szerkesztés: 2013 júl. 03 16:15 Írta: Bila Gitta.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Érdekes............... 2013 júl. 02 08:56 #1119

  • Bila Gitta
  • Bila Gitta profilkép
  • TÁVOL
  • Tapasztalt Fórumozó
  • Márpedig a tények roppant makacs dolgok..
  • Hozzászólások: 75
  • Köszönetek: 19
  • Karma: 1
Érdekes..............
"A fájdalom csak ideiglenes. Eltarthat egy percig, egy óráig, egy napig vagy egy évig, de végül elmúlik, és valami más lép a helyébe. De ha az ember feladja, akkor örökké fog tartani."

Lance Armstrong
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Érdekes............... 2013 jún. 26 13:18 #1117

  • Bila Gitta
  • Bila Gitta profilkép
  • TÁVOL
  • Tapasztalt Fórumozó
  • Márpedig a tények roppant makacs dolgok..
  • Hozzászólások: 75
  • Köszönetek: 19
  • Karma: 1
Érdekes............
Nagyra becsült Generál Makszimuszotok oly odaadással oktat ki, reguláz, figyelmeztet.. mintha kutyabőrrel vett joga lenne..


Egy észrevétel:
Hát csak mellékesen jegyzem meg.. az oldalon napok ,hetek óta nem működik az idő kijelzése..

Az oldalon , a fórumon, annak elindulása óta nem működik az egyenlő mércével való mérés..
Fel is hívnám a figyelmet, hogy a "Tavirózsa kemping" által ,irányomban elhörgött.. pozitív töltésű szellemi részecskeáradat még mindig, öt nap elteltével is az oldalon díszeleg, holott. azt az én tiltakozásom, és külön kérésem nélkül is el kellett volna távolítania azt az oldal üzemeltetőjének...
Amiképpen az írást megfogalmazó egyén ellen, megtenni a fórumszabályzat által elrendelt szankciók közül legalább egyet.

Csak az ügy tényállásának kronológiai szempontjából hívom fel újfennt a felelős moderátor figyelmét méghozzá nyomatékosan..

Tegye a dolgát... ez ügyben is.


Más: Egy az Általános Iskola Szomszédságában élő néhány telektulajdonos, tulajdonát, birtokát sértő , oda az iskola területéről történő csapadékelvezetés tényét firtató felvetésemre adott kioktató válaszhoz fűznék hozzá egy pár sort..

Értesülésem szerint az egyik érintett ingatlan tulajdonosa, felháborodottan kérte számon egy Délegyházi "képviselőtől" az általa is sérelmezett csapadékelvezető megoldást.. tanúk előtt, nyilvános helyen, mindhiába..
Ennyit az "Ügy ,nem ügy...." kinyilatkoztatásról..
Kinek mi ügy , kinek mi nem ügy az ugyebár nézőpont kérdése..


Még egy éppen aktuális, érdekes ,megválaszolást érdemlő felvetés..

Ez úton kérem a hivatalos tájékoztatást a délegyházi , szociálisan rászoruló lakosok számára mik a feltételek a Digitális műsorszórásra történő átállással kapcsolatban felmerülö igényük benyújtásához..
Kik, milyen kritériumok alapján jogusultak, annak igénybevételére?

Többen is tőlem.. kértek tanácsot,... Komolyan nem is értem...
Mivel én nem vagyok érintett az ügyben egyet tehetek

Felteszem a kérdést helyettük-

Tudniillik "A szó elszáll, az írás megmarad..."

Önök pedig megtehetik ( mivel meg kell tenniük), hogy korrekt tájékoztatást adnak róla,
Hiszen hivatali kötelességük..


Kulcsár László
"A fájdalom csak ideiglenes. Eltarthat egy percig, egy óráig, egy napig vagy egy évig, de végül elmúlik, és valami más lép a helyébe. De ha az ember feladja, akkor örökké fog tartani."

Lance Armstrong
Utolsó szerkesztés: 2013 jún. 26 21:19 Írta: Bila Gitta.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Érdekes............... 2013 jún. 25 21:28 #1116

  • Bila Gitta
  • Bila Gitta profilkép
  • TÁVOL
  • Tapasztalt Fórumozó
  • Márpedig a tények roppant makacs dolgok..
  • Hozzászólások: 75
  • Köszönetek: 19
  • Karma: 1
Llb1.JPG


Hogy is szól az a Magyar közmondás?

Inkább ma egy levágott lóláb a kapu előtt, mint holnap egy levágott lófej az ágyban.. :lol:


Llb3.JPG
"A fájdalom csak ideiglenes. Eltarthat egy percig, egy óráig, egy napig vagy egy évig, de végül elmúlik, és valami más lép a helyébe. De ha az ember feladja, akkor örökké fog tartani."

Lance Armstrong
Utolsó szerkesztés: 2013 jún. 25 21:33 Írta: Bila Gitta.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Érdekes............... 2013 jún. 25 09:51 #1115

  • Bila Gitta
  • Bila Gitta profilkép
  • TÁVOL
  • Tapasztalt Fórumozó
  • Márpedig a tények roppant makacs dolgok..
  • Hozzászólások: 75
  • Köszönetek: 19
  • Karma: 1
A szabályzatot moderátor úr!
"A fájdalom csak ideiglenes. Eltarthat egy percig, egy óráig, egy napig vagy egy évig, de végül elmúlik, és valami más lép a helyébe. De ha az ember feladja, akkor örökké fog tartani."

Lance Armstrong
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Érdekes............... 2013 jún. 24 21:28 #1114

  • Bila Gitta
  • Bila Gitta profilkép
  • TÁVOL
  • Tapasztalt Fórumozó
  • Márpedig a tények roppant makacs dolgok..
  • Hozzászólások: 75
  • Köszönetek: 19
  • Karma: 1
Na... ehhez nem kellettek napok :woohoo:


"A fájdalom csak ideiglenes. Eltarthat egy percig, egy óráig, egy napig vagy egy évig, de végül elmúlik, és valami más lép a helyébe. De ha az ember feladja, akkor örökké fog tartani."

Lance Armstrong
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Érdekes............... 2013 jún. 24 19:35 #1113

  • Bila Gitta
  • Bila Gitta profilkép
  • TÁVOL
  • Tapasztalt Fórumozó
  • Márpedig a tények roppant makacs dolgok..
  • Hozzászólások: 75
  • Köszönetek: 19
  • Karma: 1
Érdekes....

Újabb egy nap telt el... az év leghosszabb nappala..
Vagy a második leghosszabb?
Mindegy az éjszakával mindkettő egy teljes egész nap volt...
A napok telnek.. telnek.. csak telnek ;)
"A fájdalom csak ideiglenes. Eltarthat egy percig, egy óráig, egy napig vagy egy évig, de végül elmúlik, és valami más lép a helyébe. De ha az ember feladja, akkor örökké fog tartani."

Lance Armstrong
Utolsó szerkesztés: 2013 jún. 24 21:01 Írta: Rieblantal. Indoklás: A szabályzatot Kulcsár Úr immár sokadjára nem tartja be. Kérem te tegye.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Érdekes............... 2013 jún. 24 02:57 #1112

  • Bila Gitta
  • Bila Gitta profilkép
  • TÁVOL
  • Tapasztalt Fórumozó
  • Márpedig a tények roppant makacs dolgok..
  • Hozzászólások: 75
  • Köszönetek: 19
  • Karma: 1
Látom egy újságcikk, bemásolása főbenjáró bűn. akár még ki is lehetek tiltva...

A PTK paragrafusait kimerítő, ordenáré mocskolódás, vádaskodás pedig a lojalitás díját élvezi Délegyházán..
A sértett kifejezett tiltakozása ellenére is..

Gratulálok ;)

Folyt, köv.

Kulcsár László
"A fájdalom csak ideiglenes. Eltarthat egy percig, egy óráig, egy napig vagy egy évig, de végül elmúlik, és valami más lép a helyébe. De ha az ember feladja, akkor örökké fog tartani."

Lance Armstrong
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Érdekes............... 2013 jún. 22 12:22 #1110

  • Bila Gitta
  • Bila Gitta profilkép
  • TÁVOL
  • Tapasztalt Fórumozó
  • Márpedig a tények roppant makacs dolgok..
  • Hozzászólások: 75
  • Köszönetek: 19
  • Karma: 1
Tavirózsa Kemping!

Az emberben nap-mint nap felmegy valamiért a pumpa.

Én egyet bizton állíthatok, amit leírtam.. azok makacs tények..
Persze vitázni, érvelni a dolog mellett lehet, pro és kontra..
Lehetett volna eddig is... az ön által emlegetett pozitív módon.


Éppen ezért lenne e fórum..
Őszintén megvallom halvány gőzöm sincs ,mivel jár egy strand üzemeltetése.. s mivel nem vagyok jártas a strandüzemeltetésben.. nem is kritizáltam sosem.
A szrandüzemeltetéssel járó tennivalókat törvényeket pedig pozitívan kell látni, Tavirózsa Temping.. hiszen azok éppen a jogszerű és korrekt kemping üzemeltetést hivatottak betarttatni, ugyebár.
Legalábbis annak mindenképpen , aki a pozitív gondolkodás mellett teszi le a voksát.

Nem az a kérdés, hogy én sértőnek találok é valamit ,avagy nem..
Erre majd kitérünk utolsó beszélgetésünkben.. nem itt..
Ez nem a személyeskedés fóruma.. bár mint tegnap is jeleztem és kifejezetten kértem, e fórum üzemeltetője több mint 24 óra eltelte után sem végezte konzekvensen ,amit el kellett volna végeznie..
No de ez is egy más történet..


Tavirózsa Kemping!
Az alias vagy ahogy ön írta "aliansz" szó jelentése :Eredeti néven..

Tudja.. idáig minden Délegyházával kapcsolatos informatikai fórumon talán én voltam az első aki az anyakönyvezett nevével írt először, ( hiszen az mint ahogy reményeim szerint a jövő eseményei igazolni fogják csak is előnnyel jár a nevét felvállaló részére...)
Aztán persze a demokrácia értékeit pedánsan, komnzekvensen értékelő "fórum moderátor" indoklás nélkül kitiltott mert neki nem tetszett a véleményem.

Komolyan mondom örömmel tölt el, hogy az ön "véleménye" tény állításai.. tetszenek neki, hiszen ez is a fórumot olvasók tisztánlátását szolgálja.

Szóval a konkrét kérésemnek nem eleget téve tüntetően, egyetértően, szemethúnyva, cinkosan, örömmel vegyes kárörvendve tűrte meg és tűri az ön által egy másik fórumfelhasználó felé tett, a Polgári Törvény Könyv több paragrafusát is kimerítőv megnyilvánulását..

Tavirózsa kemping..
Az én olvasatomban nem házasság, holy az egyik fél megcsalja a másikat ( Tudom, látom sok helyen előfordul)
Az én értékrendem szerint nem barátság az, hol az egyik, ráadásul éppen a "barátság " tényét, meglétét hangoztató fél szemen köpi a másikat.. ( Bár tudom ez is megtörténik nap- mint nap..
Még valamennyire talán az is értékelhető, hogy nem hátba, hanem szemen..
Csak, hogy ebben is az ön által képviselt pozitív hozzáállást képviseljük..

Nos.. igyekszem mondanivalómat a közre tartozó és nem személyeskedő módon leírni.. .., hiszen maga a jelenség az ,ami fontos

Félre értés ne essék ..
Jogában áll, állna mindenkinek leírni az álláspontját.. önnek is jogában állt volna eddig is..
Ön úgy látta jónak, hogy a tegnapi napon jött el az ideje véleményét kifejezni és azon a módon, ahogy.


Azért azon is érdemes lenne elgondolkodni.. ki , kik azok ,aki , akik folytonos személyeskedő ,hogy úgy fejezzem ki csupa- csupa pozitív emberi erénnyel és hozzáállással folytatják e település fórumán az érdemi vitát és kik nem..
Tavirózsa Kemping!
Bízzuk ennek eldöntését, legalábbis a fórumra tartozó részét, a fórumot olvasókra..


Kulcsár László
"A fájdalom csak ideiglenes. Eltarthat egy percig, egy óráig, egy napig vagy egy évig, de végül elmúlik, és valami más lép a helyébe. De ha az ember feladja, akkor örökké fog tartani."

Lance Armstrong
Utolsó szerkesztés: 2013 jún. 22 12:26 Írta: Bila Gitta.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.191 másodperc

SJ Sticky Any Module

Széchenyi Terv Plusz logó

Keresés

Bejelentkezés

A regisztrációval Ön elfogadja a regisztrált felhasználókra vonatkozó szabályokat, melyet a Fórum oldal, Szabályzat fülre klikkelve olvashat el.

Közadattár

ISO 14001

Környezetvédelem

Délegyháza környezetvédelmi programja

Copyright © 2013. All Rights Reserved.