Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy Szigetszentmiklós Város Önkormányzatának a mai napon e-mail útján érkezett tájékoztatása szerint (tekintettel arra, hogy ebben az évben Községünkben a Covid 19 világjárvány miatt elmaradt a tüdőszűrés) a megjelölt időpontokban fogadják a délegyházi lakosokat.
Polgármesteri Hivatal